Kolegijos futbolininkai vėl čempionai

2015-12-11

Lapkričio 23 d. Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje prasidėjo Lietuvos kolegijų studentų XVI-jų sporto žaidynių, salės futbolo varžybos. Po atkrintamųjų varžybų paaiškėjo keturios Lietuvos kolegijų futbolo komandos, kurios gruodžio 8 d. susirinko Vilniuje į finalines varžybas, išsiaiškinti, kuri iš jų verta čempiono vardo ir didžiosios taurės. Sužaidus pusfinalines varžybas, tapo aišku, jog dėl trečios vietos kovos Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla ir Kauno kolegijos studentai. Bronzos medalius iškovojo uostamiesčio komanda, kuri nesunkiai 16:8 nugalėjo savo priešininkus. Lemiamose rungtynėse dėl pirmos vietos susitiko Vilniaus kolegijos ir Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos futbolininkai. Mūsų studentai, puikiai pradėję rungtynes, jau antrą minutę, po taiklaus Tomo Misiūno smūgio, įsiveržė į priekį. Vilniaus kolegijos futbolininkai, įvarčio įkvėpti ir azarto pagauti, dar pirmajame kėlinyje septynis kartus privertė priešininkų vartininką ,,išimti kamuolį iš tinklo“. Antrajame kėlinyje, fiziškai ir techniškai stipresni mūsų žaidėjai, nesunkiai pelnydami įvarčius laimėjo rungtynes įtikinamu rezultatu 13:3. Finalinėse rungtynėse puikiai žaidė visi komandos žaidėjai, kurie varžybų uždarymo metu buvo apdovanoti aukso medaliais ir nugalėtojų taure. Linkime mūsų futbolininkams gražių, artėjančių švenčių ir sėkmės  studijose, sportiniuose turnyruose bei varžybose.