2015 m. kovo 2-4 dienomis kolegijoje viešėjo Verslo ir finansų aukštosios mokyklos Rygoje (BA School of Business and Finance) atstovai: rektorius, asocijuotas profesorius Andris Sarnovics, Informacinių technologijų vadovas Janis Innus, Personalo departamento vadovė Aija Lukstina, Kokybės užtikrinimo vadovė, rektoriaus padėjėja Santa Berzina.

Kovo 2 d. svečiai susitiko su Vilniaus kolegijos direktoriumi dr. Gintautu Bražiūnu, Laima Miežiene, Kokybės užtikrinimo skyriaus vedėja, Jurgita Kazlauskiene, Personalo skyriaus vedėja. Aptarti bendradarbiavimo klausimai, diskutuota kokybės užtikrinimo, informacinių technologijų, personalo klausimais.

Kovo 3 d. svečiai iš Latvijos lankėsi Ekonomikos fakultete. Jie susitiko su fakulteto dekane Asta Pikeliene, prodekane Nijole Kašėtienė, kompiuterių centro vedėju Dariumi Lokutijevskiu, Verslo praktinio mokymo firmų „VIKO Bankas“ ir „VIKO Drauda“ vadovais Alvydu Mackevičiumi ir Jolita Naujaliene. Buvo diskutuojama apie bendradarbiavimo formų įvairovę. Latviai domėjosi banko ir draudimo įmonių veiklą imituojančiomis įmonėmis fakultete, taikomomis kompiuterinėmis programomis fakultete. Svečiai buvo supažindinti su fakulteto materialine baze, apsilankė praktinio mokymo firmose. VPMF „VIKO Bankas“ vadovas Alvydas Mackevičius ir Bankininkystės studijų programos II-o kurso studentai papasakojo apie vykdomą veiklą, supažindino su banko informacine sistema BIS Forpost (realiai naudojama sistema šalies komerciniuose bankuose), kuri leidžia dirbti lietuvių ir anglų kalbomis ir apima visas banko veiklos sritis, apie atliekamą praktiką virtualiame banke ir jos naudą studentams, apie darbą tarptautinių VPMF mugių metu. Rektorius Andris Sarnovics susidomėjo pasiūlymu Verslo ir finansų aukštosios mokyklos studentams atlikti praktiką VPMF „VIKO Bankas“. Jo manymu, geriausiai tam tiktų vasaros stovykla. VPMF „VIKO Drauda“ vadovė Jolita Naujalienė supažindino su firmoje naudojama draudimo informacine sistema DIS, programomis Stekas –alga, Stekas plius, papasakojo kuo užsiima studentai praktikų ir tarptautinių mugių metu.
Tą pačią dieną svečiai iš Rygos taip pat lankėsi Elektronikos ir informatikos fakultete.

DSCN8249