Kovo 6 – 8 d. vykusios Kaziuko mugės metu Vilniaus miesto Rotušėje buvo iškilmingai pasirašyta tarptautinė mugių bendradarbiavimo sutartis tarp Kaziuko mugės organizatorių ir jų kolegų iš Minsko. Sutarties pasirašymo ceremoniją papuošė viduramžių miestelėnai, kurių kostiumus pasiuvo Vilniaus kolegijos Aprangos dizaino studentai. Šventės ceremonmeisteriu tapo Menų ir kūrybinių technologijų fakluteto dėstytojas Edmundas Žalpys.

„Viduramžių miestelėnų drabužiai“ – tai sėkmingai įgyvendintas Kaziuko mugės organizatoriaus Vytenio Urbos ir Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Aprangos gamybos katedros bendras projektas: dešimties kostiumų kolekcija 2013 m. pristatyta vilniečiams ir miesto svečiams Vilniaus Rotušėje, o 2014 m. kolekcija atnaujinta ir papildyta viršutiniais vėlyvųjų viduramžių drabužiais.

Kuriant vėlyvųjų viduramžių stilizuotų drabužių kolekciją, daug dėmesio buvo skiriama autentiškoms drabužių detalėms, galvos apdangalams, puošybos elementams. Kolekcija įgyvendinta sėkimngai bendradarbiaujant būsimiesiems Vilniaus kolegijos aprangos gamintojams ir aprangos siuvimo įmonėms „Lelija“, „Rožė“ bei „Audėjas“.