Balandžio 7 d. Vilniaus kolegijoje surengta Karjeros kontaktų mugė. Dalyvavo CSC Baltic, Barclays, Lietuvos draudimas, Valstybės tarnybos departamentas, Vilniaus baldai, Versli Lietuva, RIMI, AIESEC, OpusCapita Accounting, Danske bankas, Jaunimo darbo centras, Lietuvos paštas, EASTING, Šiaulių bankas, UAB „Sodo fėja“, Western Union, Vilniaus kolegijos Karjeros centras. Reklamos agentūra „Partizanas“ pavaišino net 400-ais puodelių kvapnios Nescafe 3in1 kavos visus renginio dalyvius.

Studentai turėjo puikią progą plačiau sužinoti apie pačias įmones ar įstaigas, pasikalbėti su jų atstovais, užduoti rūpimus klausimus, gauti vertingų patarimų, susirasti praktikos vietas, sulaukti darbo pasiūlymų.

Kolegijos studentai domėjosi įsidarbinimo galimybėmis, konsultavosi, kaip parašyti gyvenimo aprašymą, motyvacinį laišką, kaip pasirengti darbo pokalbiui.

Mugės metu Valstybės tarnybos departamento atstovai supažindino studentus su atrankos į valstybės tarnybą sistema bei karjeros galimybėmis. Pasak Valstybės tarnybos departamento Atrankų skyriaus vyriausiojo specialisto Renato Sriubo, šiuo metu yra per 3 600 B lygmens pareigybių, į kurias gali pretenduoti kolegijų absolventai. Tačiau siekiama, jog ateityje kolegines studijas baigę specialistai galėtų pretenduoti ir į A lygio pareigybes.

Įmonių atstovai teigia, jog ieško motyvuotų, aktyvių ir perspektyvių specialistų. CSC Baltic atstovo Balio Rutkausko nuomone, darbdaviams patrauklūs ne tik turintys teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, bet ir komunikabilūs, mokantys ne vieną užsienio kalbą, gebantys dirbti komandoje būsimi darbuotojai.

Karjeros kontaktų mugė – tai puiki galimybė studentams pabendrauti su darbdavių atstovais, susirasti praktikos vietą ar darbą, o įmonėms rasti naujų perspektyvių darbuotojų.