ETHNIC PROCESS“ – vienas ryškiausių Vilniaus kolegijos Populiariosios muzikos studijų programos docento, pripažinto menininko Vladimiro Čekasino projektų, jau ne vienerius metus ruošiamas tarptautiniam džiazo festivaliui Birštone.

Dalyviai:

Vilniaus kolegija / Menų ir kūrybinių technologijų fakultetas
Latvijos Jazepo Vituolo muzikos akademija
Baltarusijos valstybinis kultūros ir meno universitetas

Vladimiras Čekasinas jau daug dešimtmečių stebinantis publiką gigantiškomis kolektyvinėmis scenos improvizacijomis, kuriose susipina įvairiausi muzikos stiliai ir meno rūšys, pristato naują tarptautinį trijų šalių – Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos projektą, dalyvausiantį XIX-ame tarptautiniame džiazo festivalyje „Birštonas 2016“. Koncertą siūlome tiek džiazo gurmanams, tiek norintiems paragauti šio įstabaus žanro klausytojams balandžio 2 d. (šeštadienį) 12 val.

Scenoje taip pat išvysime žymų Latvijos muzikantą, Jazepo Vituolo muzikos akademijos docentą Indrikį Vitners ir jaunus muzikantus iš Baltarusijos, Latvijos ir Lietuvos.

Nuo 1980 m. kas dvejus metus Birštone vykstantis festivalis yra seniausias Lietuvoje tarptautinis džiazo festivalis, pelnęs šiam kurortiniam miesteliui Lietuvos džiazo Mekos vardą.  Daugiau informacijos apie festivalį  rasite www.birstonasjazz.lt

Negalėsiančius nuvykti į Birštoną, maloniai kviečiame atvykti į Menų ir kūrybinių technologijų fakultetą (Didlaukio g. 82), kur balandžio 4 d. 18 val. bus vienintelė galimybė nemokamai pasiklausyti unikalaus projekto, kurio pagrindinė medžiaga yra latvių liaudies dainos, naujai suskambančios Jazz/Rock žanre.

945284_551709225003260_7715970483076094991_n