Kovo 25 dieną Elektronikos ir informatikos fakultete vyko projekto „Studento biudžetas“ finalinis renginys. Projektą, kurio tikslas – sukurti studentams skirtą įrankį padedantį valdyti finansus, organizavo įmonė „Provident Finansai“.

Projektą sudarė du etapai: I etapas – studentų apklausos koordinavimas ir koncepcijos kūrimas ir II etapas – įrankio kūrimas.

Pirmajame projekto etape dalyvavo Ekonomikos fakulteto studentai, kurie apklausos pagalba išsiaiškino jauno žmogaus mėnesinio biudžeto sandarą, pajamų/išlaidų struktūrą ir pobūdį. Antrasis projekto etapas subūrė Elektronikos ir informatikos fakulteto studentų komandas, kurios kūrė studento biudžeto valdymo įrankį – programėlę išmaniajam telefonui.

Šio renginio metu Elektronikos ir informatikos fakulteto studentų komandos pristatė savo darbus – sukurtus IT sprendimus palengvinančius studentų finansų valdymą. Komisijos sprendimu nugalėtojais tapo trečio kurso Išmaniųjų įrenginių technologijų (IR12A) studijų programos studentai: Arnoldas Liudžius, Marius Bareiša, Marius Mangovičius ir Dovydas Šileika. Nugalėtojai buvo apdovanoti „Provident Finansai“ įsteigtais piniginiais prizais.

Fakultetas dėkoja kitoms studentų komandoms už dalyvavimą ir įdėtas pastangas, ir ragina nenusiminti, nes įgyta patirtis yra neįkainojama.

Renginyje dalyvavo Elektronikos ir informatikos fakulteto ir Ekonomikos fakulteto studentai. Dalyvavusieji renginyje klausėsi „App Camp“ vadovo Tomo Martūno pranešimo tema „Kodėl mobilieji įrenginiai – svarbiausi“.

Dėkojame įmonei „Provident Finansai“ už kvietimą prisijungti prie šio projekto ir malonų bendradarbiavimą.

Aušra Netikšienė
EIF Plėtros ir inovacijų skyriaus vedėja