Ekonomikos fakulteto futbolininkai apdovanoti aukso medaliais

2016-04-26

2016 m. balandžio 21 d. Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto sporto salėje baigėsi studentų tarpfakultetinės futbolo varžybos. Ekonomikos fakulteto futbolininkai paskutinėse pogrupio rungtynėse įveikė, trečioje vietoje likusią ir bronzos medalius iškovojusią Elektronikos ir informatikos fakulteto komandą.

Finalinėje kovoje, mūsų fakulteto sportininkai, susitiko su Verslo vadybos fakulteto futbolininkais. Pirmąjį kėlinį abi komandos pademonstravo atsargesnį žaidimą, tačiau jautėsi, kad Ekonomikos fakulteto komanda kontroliuoja situaciją, yra aktyvesni puolant bei ginantis, o vartus patikimai saugo vartininkas Paulius Karpuška (VE13A gr.). Antrajame kėlinyje šeimininkų gynyba neatsilaikė prieš puikiai žaidusią Ekonomikos fakulteto komandą, kurios atakų smaigalyje šįkart sunkiai sustabdomas buvo Karolis Strolys (VEN13A gr.), po kurio stipraus ir taiklaus smūgio antrojo kėlinio viduryje, rezultatas tapo 7:6 Ekonomikos fakulteto futbolininkų naudai. Per likusį rungtynių laiką, sukurti didesnio pavojaus prie mūsų vartų, aikštės šeimininkams, nepavyko. Ekonomikos fakulteto futbolininkai ir šiais metais tapo varžybų nugalėtojais bei apdovanoti aukso medaliais.

Dėkojame visiems komandos žaidėjams už gražų ir pasiaukojantį žaidimą bei linkime sėkmės tolimesniame sportiniame kelyje!